Pozemek Sladká díra

Prodej stavebního pozemku 2 235 m²

Cena 6.705.000 Kč (3.000 Kč za m²)

Nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 2 235 m², který se nachází ve východním okraji městečka Desná, v turistickém regionu Tanvaldsko.

Tento předmětný, mírně svažitý pozemek je orientován na jihozápadní stranu a je připraven na realizaci Vašeho vysněného místa k víkendovému odpočinku, bydlení, či podnikání v oblasti poskytování ubytování s přímým vstupem do lesa.

Pozemek je po většinu dne slunný a je situován v klidné části obce mimo dosah ruchu velkoměsta, v přímém kontaktu s přírodou. K pozemku se dostanete málo využívanou místní asfaltovou komunikací, která je v zimním období udržována a díky tomu je celoročně bezpečně sjízdná. V dojezdové vzdálenosti (5–10 min) se nachází lyžařská střediska Příchovice u Čápa, Albrechtice v Jizerských horách, Černou říčku a Rejdice, které vám nabídnou jak možnosti sjezdového, tak i běžeckého lyžování. V letních měsících oceníte lesy plné hub, borůvek a malin a nekonečný výběr z pěších túr a cyklistických výletů po Jizerských horách.

Na pozemek máme již vyřešené stavební povolení na ČOV a vrtanou studnu. Nový elektrický rozvaděč je již připraven na hranici pozemku.

galerie