Kdo jsme

Již 20 let realizujeme své sny o práci, která nás naplňuje. Jsme součástí procesu, který nenávratně mění tuto krajinu a naší snahou je, aby po nás zůstala dobře odvedená práce s co nejcitlivějším dosahem na krajinu v které žijeme.

Nemáme potřebu zavděčit se všem. Pečlivě si vybíráme projekty a klienty, kterým se poté můžeme věnovat na 100 %. Máme svůj styl práce, svoje postupy. Zároveň jsme otevřeni novým věcem a moderním technologiím, které mohou být obohacením pro kvalitu stavby. V první řadě, ale čekejte řemeslo a osobní přístup.

Oslovte nás pokud jste nároční. Oslovte nás pokud chcete bydlet opravdu v útulném domě ve kterém se budete cítit dobře. Bude mi ctí dát si s Vámi kávu nebo čaj a hledat možnosti, jak najít společnou řeč na cestě za Vaším novým domovem.

S úctou majitel Petr Smutný

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ PŘÍRODNÍCH A EKOLOGICKY ŠETRNÝCH MATERIÁLŮ ZA POUŽITÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ S OHLEDEM NA ZACHOVÁNÍ KVALITY A ODKAZU NAŠICH PŘEDKŮ.

Nechte nám zprávu

Máte dotaz nebo chcete nezávazně poptat realizaci?
Vyplňte formulář a my se Vám co nejdřív ozveme.

Podporujeme

Nabídka práce

Vítáme ty, kteří se chtějí učit novým věcem, ale zároveň jsou schopni přinášet i své znalosti a dovednosti a přispívat k dalšímu rozvoji. Nebráníme se nadšencům, kteří mají zájem o změnu svého životního stylu, rádi předáváme své dlouholeté zkušenosti. Milujeme práci se dřevem a kvalitně odvedená práce je pro nás prioritou. Nabízíme celoroční práci v okolí Albrechtic v Jizerských horách. Na platovém ohodnocení se domlouváme individuálně dle odvedené práce a znalostí.

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném e-mailu nebo telefonním čísle. Budeme rádi, pokud se ozvete i když Vás žádná z aktuálně nabízených pozic nezaujala, ale máte chuť pracovat pro naše tesařství. Společně můžeme něco vymyslet.

Řemeslník se zaměřením na pomocné, zednické, truhlášské a klempířské práce

Hledáme řemeslníky s komplexnějším zaměřením na pomocné, zednické, truhlářské a klempířské práce. Pokud máte zkušenosti s těmito obory a jste spolehlivý/á, rádi Vás přivítáme do našeho týmu profesionálů.

Typ poměru:
HPP, 3 měsíce zkušební doba
Lokalita:
Albrechtice v Jizerských horách a okolí
Ohodnocení:
Po domluvě, podle zkušeností a odvedené práce

Tesařství Petr Smutný s.r.o

+420 774 256 486
smutny.tesar@gmail.com

Albrechtice v Jizerských Horách 315
468 43 

Navigovat