Přízemní byt Smržovka

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Cena 4.990.000,- Kč

Zbrusu nový, plně vybavený apartmán v bytovém domě v turisticky vyhledávané lokalitě Jizerských hor.

 Apartmánový dům Smržovka vznikl rekonstrukcí prvorepublikové vily, u které byl kladen maximální důraz na kvalitu provedení, původní ráz a dobové prvky. Naleznete zde 3 plně zrekonstruované apartmány připravené rovnou k nastěhování anebo vlastnímu podnikání.

Apartmán 2 kk se nachází v přízemí s přímým vstupem na zahradu. Na 52 m² naleznete kompletně vybavenou kuchyň s myčkou a pračkou, ložnici s manželskou postelí a designovou koupelnu se sprchovým koutem.

Prvotřídní kvalita materiálů, nadčasový design a kompletní vybavení nadchnou i náročného uživatele. V celé ploše podlahové plochy je instalováno podlahové topení s kvalitní keramickou dlažbou, zachované dobové zárubně a dveře, dřevěná okna a mnoho dalších zajímavých detailů z rukou místních řemeslníku navozují příjemnou atmosféru a pohodlí domova.

Velmi zdařilá a nákladná rekonstrukce proběhla v letech 2020–2021. Na pozemku leží vlastní ČOV, voda je čerpána z vrtané studny. Výtop apartmánu zajišťuje vlastní elektrický kotel a krbová kamna.

K apartmánu náleží jedno parkovací stání na pozemku, podíl na společných prostorech a přilehlému pozemku, který nabízí okouzlující prostor pro volnočasové aktivity. Možnost dokoupit zděnou garáž s elektrickými vraty.

Objekt se nachází v CHKO Jizerské hory s mnoha turistickými cíli. V okolí je bezpočet turistických tras, cyklostezek a běžkařských stop. Lyžařské areály Tanvaldský Špičák, Skiareál Filip a Severák jsou v dojezdové vzdálenosti (5–15 minut).

galerie