Roubenka Sladká díra

Roubená chalupa užitná plocha 180 m²

Cena 11.700.000,- Kč bez DPH

Na pozemku Sladká díra, Desná nabízíme k realizaci projekt krásné roubenky s užitnou plocou 180 m² (65.000,- bez DPH) včetně zařizovacích předmětů, čističky odpadních vod, vrtané studny a dokončených zemních prací, dle vlastního návrhu postavená firmou Tesařství Petr Smutný s.r.o.  Dle předem jasně specifikovaných podmínek.

Daná oblast se nachází ve východním okraji městečka Desná, v turistickém regionu Tanvaldsko, kde se rozléhá v mírně svažitý pozemek orientován na jihozápadní stranu. Pozemek je po většinu dne slunný a je situován v klidné části obce mimo dosah ruchu velkoměsta, v přímém kontaktu s přírodou. Na místo se dostanete málo využívanou místní asfaltovou komunikací, která je v zimním období udržována a díky tomu je celoročně bezpečně sjízdná. V dojezdové vzdálenosti (5–10 min) se nachází lyžařská střediska Příchovice u Čápa, Albrechtice v Jizerských horách, Černou říčku a Rejdice, které vám nabídnou jak možnosti sjezdového, tak i běžeckého lyžování. V letních měsících oceníte lesy plné hub, borůvek a malin a nekonečný výběr z pěších túr a cyklistických výletů po Jizerských horách.

K danému pozemku, kde by se projekt realizoval, máme již vyřešené stavební povolení na ČOV a vrtanou studnu. Nový elektrický rozvaděč je již připraven na hranici pozemku.

galerie